IMG 20230210 0858441W ramach innowacji „Wartościowe piątki” propagowaliśmy ważne na co dzień wartości: kultura osobista i uprzejmość.

Rozstrzygnięty został konkurs „Mistrz dobrych manier”. Wyłoniono zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV-VI i VII-VIII.

Uczniowie wraz z nauczycielami wzięli udział w akcjach „Weź ze sobą miłe słowo i podaj dalej” oraz „Szkolna tablica życzliwości”. Uczniowie i nauczyciele losowali miłe słowa i przekazywali je swoim kolegom, koleżankom, nauczycielom. Na szkolnej tablicy życzliwości każdy miał okazję wpisać pozdrowienia, miłe słowa do swoich znajomych z naszej szkoły. Tego dnia panowała atmosfera życzliwości, radości i uprzejmości. Miłe słowa wywoływały uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych.

Oczekiwanym punktem dnia było rozstrzygnięcie konkursu „Mistrz dobrych manier”, w którym uczniowie i kadra pedagogiczna wyłonili zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV-VI i VII-VIII na najbardziej kulturalnego i uprzejmego ucznia naszej szkoły. Mistrzami dobrych manier zostali:

- Martyna Zaprawa z klasy II,

- Wiktoria Szaron z klasy IV,

- Eliza Szambelan z klasy VIII.

Dziękujemy wszystkim za udział i fajną zabawę.