image 8615 marca w Urzędzie Gminy Krasnystaw zorganizowano eliminacje gminne do XLVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W każdej z grup wiekowych w eliminacjach wzięło udział czworo uczniów ze szkół gminnych.

DSCN0278Dnia 14 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych uczniów klasy pierwszej, ich rodziców i opiekunów. Pani dyrektor Małgorzata Policha serdecznie  powitała przybyłych gości i zachęciła dzieci do dołączenia do społeczności szkolnej.

image 80Dnia 14 marca w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego odbył się konkurs kulinarny pod nazwą „Zdrowie na talerzu”. W rywalizacji wzięło udział siedem dwuosobowych drużyn z powiatu krasnostawskiego, które przygotowywały potrawy inspirowane jajkiem.

20240314 10460514 marca byliśmy w Lublinie. W Teatrze im. Juliusza Osterwy obejrzeliśmy przedstawienie „Sposób na Alcybiadesa”. Następnie złożyliśmy wizytę w niezwykle kolorowym Domu Koziołka Lubelskiego. Tu wysłuchaliśmy historii związanych z Lublinem, przygotowaliśmy wielkanocne ozdoby i zadbaliśmy o to, by nie omijało nas szczęście - wszyscy dotykali magicznego kamienia, który ma to gwarantować. Wycieczka była bardzo udana.

IMG 20240312 WA000712 marca trzy uczennice naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Przysłów Angielskich i Niemieckich zorganizowanym przez Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej. Miło nam poinformować, że drużyna w składzie: Marika Barczuk, Oliwia Hawryluk i Karolina Sadowska zajęła I miejsce. Dziewczyny wykazały się zarówno wiedzą, jak i umiejętnościami artystycznymi. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

20240307 113220Dzień  Otwarty