To jest przykładowy opis alternatywny obrazka.

Udział Amelki Książek w konkursie recytatorskim. 4 czerwca w Lublinie odbył się wojewódzki finał Małego Konkursu Recytatorskiego. Amelka Książek, uczennica II klasy, prezentowała swój talent recytatorski w gronie 51 uczestników – reprezentantów powiatów z całego województwa. Gratulacje, to duże osiągnięcie.

konkurs rec9 listopada 2015 roku odbyły się eliminacje miejsko-gminne w XIX Jesiennym Konkursie Recytatorskim „Świat jest teatrem”. Jury konkursu wyróżniło naszego ucznia Kacpra Chemicza. Gratulujemy serdecznie. To kolejny sukces młodego recytatora.Kacper przygotowywał się do konkursu pod opieką pani Beaty Frącek.

7 maja odbył się gminny etap XXXIV Małego Konkursu Recytatorskiego, który dla naszych recytatorek zakończył się sukcesem. W eliminacjach na szczeblu powiatowym wezmą udział:Paula Kwaśniak i Oliwia Sulikowska z klasy II SP oraz Natalia Czyż i Weronika Kwaśniak z klasy VI. Trzymamy kciuki!
img 030010 kwietnia 2015 r. w gościliśmy w szkole recytatorów poezji naszego patrona, księdza Twardowskiego. W 8. edycji naszego konkursu „W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego” udział wzięło 37 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów powiatu krasnostawskiego. Komisja konkursowa  w składzie: pan Andrzej Woźniak, pani Barbara Bucht i pani Beata Zadrąg wyłoniła laureatów oraz przyznała wyróżnienia.

W XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. M. Konopnickiej w MDK w Krasnymstawie brały udział trzy nasze uczennice: Marta Nowacka, Weronika Kwaśniak i Aleksandra Liśkiewicz. Sukces odniosła Weronika, uczennica klasy Vb, jako jedyna nagrodzona ze wszystkich uczestników w kategorii klas IV-VI. Życzymy dalszych sukcesów!

21 maja 2014 r. w Krasnostawskim Domu Kultury odbyły się eliminacje XXXIII Powiatowego Małego Konkursu Recytatorskiego. Szkołę reprezentowały  dwie uczennice klas piątych: Joasia Palonka i Marta Nowacka. Jury konkursu dostrzegło talent i wyróżniło Martę spośród innych recytatorów klas IV - VI. Gratulujemy uczestniczkom dobrego występu.

img 0170Sukcesem zakończyły się dla Joasi Palonki uczennicy klasy VA, powiatowe eliminacje Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Uczennica będzie reprezentowała szkołę na etapie wojewódzkim siedemnastej edycji tego prestiżowego konkursu. Joasi gratulujemy i trzymamy kciuki.