final n10 maja na boiskach sportowych w Suchodołach odbył się powiatowy finał turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Nasza szkoła wystawiła reprezentacje w kategorii U 10 i U12. Chłopcy w młodszej kategorii U10 rozegrali cztery mecze z czego trzy wygrali i jeden przegrali zajmują w turnieju II miejsce.

Starsi chłopcy odnieśli dwa zwycięstwa, jeden mecz zremisowali i jeden przegrali i zajęli III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami przez organizatorów. Naszą szkołę reprezentowali:

W kategorii U10: Cukrowski Tomasz, Ćwirta Karol,Hus Tymoteusz,Kostrzanowski Igor, Kwiatoń Filip, Pankiewicz Szymon, Rut Patryk, Siczek Mieszko, Tomaszewski Konrad, Wójtowicz Adam

W kategorii U12: Baran Gabriel,Bednarczyk Patryk Jacek, Hus Mikołaj, Kalisiewicz Szymon, Koseła Mateusz, Malesza Konrad, Oleszczuk Wiktor, Rybczyński Paweł Łukasz, Siewak Błażej.

Opiekunowie drużyn: Elżbieta Kasperek i Dariusz Dubaj.