IMG 20220429 12031929 kwietnia na obiektach sportowych Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krasnymstawie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce nożnej, w których udział wzięła reprezentacja naszej szkoły. 

Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. Chłopcy z naszej szkoły w pierwszym meczu grupowym zremisowali z drużyną SP Fajsławice 0:0, w kolejnym pokonali SP Łopiennik Nadrzeczny 3:0, a na zakończenie zmagań grupowych odnieśli zwycięstwo 6:0 z drużyną z Małochwieja Dużego. W meczu o pierwsze miejsce spotkaliśmy się z drużyną gospodarzy i po zaciętym meczu przegraliśmy 0:1, tym samym zajmując drugie miejsce w zawodach:

Reprezentacja naszej szkoły: Gabriel Baran, Mikołaj Hus, Tymoteusz Hus, Gabriel Litwin, Szymon Kalisiewicz, Paweł Rybczyński, Konrad Tomaszewski, Filip Wikliński, Szymon Zych. Opiekun drużyny: Dariusz Dubaj.

IMG 20220429 120319