k lub 5 jaMamy zaszczyt poinformować o szczególnym wyróżnieniu dla pani Renaty Olidy i pana Dariusza Sułka – nauczycieli naszej szkoły, którzy zostali docenieni i uzyskali najpierw nominację, a następnie głosy w X Plebiscycie Edukacyjnym „Nauczyciel na Medal 2021".

31 marca 2022 r. w Lublinie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono pamiątkowe medale i dyplomy dla najlepszych nauczycieli w powiatach i regionie. Dariusz Sułek zajął I miejsce w powiecie krasnostawskim i V miejsce w województwie lubelskim w kategorii „Nauczyciel klas 4-8”. Renata Olida dostała nagrodę za I miejsce w kategorii „Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej" w powiecie krasnostawskim.

Nagrody laureatkom i laureatom wręczał Wojciech Pokora, p.o. redaktora naczelnego „Kuriera Lubelskiego”.

Nasi nauczyciele składają podziękowania za wyróżnienie, jakim była już sama nominacja, a także za wszystkie oddane głosy.