DSCN7221Trudny rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca. Większość czasu spędziliśmy w domach, ucząc się zdalnie. Drodzy Uczniowie, poradziliście sobie świetnie. Wielu z Was osiągnęło bardzo dobre wyniki. Gratulujemy. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć.

Stypendium naukowe za wysoką średnią ocen i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie otrzymało 14 uczniów: Oliwia Hawryluk, Mikołaj Hus, Patryk Tokarski i Hubert Walczyński z klasy IV, Nikola Jarosz i Eliza Szambelan z klasy VI, Julia Lewczuk, Alicja Mielnicka i Emilia Pasik z klasy VII a, Barbara Filewicz, Wiktor Kalisz, Natalia Kołtun, Karolina Szymaniak z VII b oraz Natalia Steć z VIII klasy.

Uczniowie wyróżniający się: klasa I a: Tomasz Cukrowski, Karol Ćwirta, Joanna Partyka, Kamila Tokarska; klasa I b: Zuzanna Lancmańska, Amelia Siewak, Zuzanna Szadura, Lena Zadura; klasa II a: Hanna Górna, Adrianna Hawryluk, Igor Kostrzanowski, Maja Szuran; klasa II b: Emilia Dyśko, Tymoteusz Hus, Aurelia Kita, Aleksandra Naróg; klasa III: Marika Barczuk, Wojciech Banak, Nikola Kowalczyk, Oliwia Marciniak; klasa IV: Błażej Antyga, Patryk Bednarczyk, Oliwia Hawryluk, Mikołaj Hus, Krzysztof Kalisiewicz, Amelia Książek, Konrad Malesza, Wiktor Oleszczuk, Karolina Sadowska, Patryk Tokarski, Hubert Walczyński; klasa V: Lena Brzozowska, Nicole Mazurek, Michał Patyra, Szymon Zych, Alan Żurek; klasa VI: Michał Chmielewski, Nikola Jarosz, Paulina Krupa, Eliza Szambelan, Oliwia Tkaczyk, Karol Walczyński; klasa VII a: Mateusz Brzyszko , Julia Lewczuk, Alicja Mielnicka, Emilia Pasik; klasa VII b: Barbara Filewicz, Wiktor Kalisz, Natalia Kołtun, Milena Łysakowska, Zofia Nowacka, Ewelina Romaniuk, Karolina Szymaniak, Aleksandra Zakrzewska; klasa VIII: Igor Baran, Anita Grabowska, Paula Kwaśniak i Natalia Steć.