DSCN7307Miło nam informować o sukcesach uczniów naszej szkoły. Tym razem docenieni zostali czwartoklasiści, którzy wzięli udział w XVIII edycji powiatowego konkursu „Legendy ziemi krasnostawskiej”. Nagrodę za pracę literacką odebrał Konrad Malesza, wyróżnienia w tej samej kategorii otrzymali Oliwia Hawryluk i Paweł Rybczyński. Wyróżnienia zostały przyznane również Filipowi Skubiszowi i Patrykowi Tokarskiemu za zilustrowanie krasnostawskich legend.

W kategorii plastycznej konkursu wzięli też udział inni uczniowie klasy IV: Błażej Antyga, Mikołaj Hus, Krzysztof Kalisiewicz, Łukasz Karpiński i Amelka Książek. Prace naszych uczniów prezentujemy. Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy pozostałym uczestnikom.