IMG 60981 października 2024 roku uczniowie klasy II edukacji wczesnoszkolnej mieli okazję odwiedzić salę edukacyjną „Ognik", znajdującą się w budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie. Podczas tego spotkania dzieci zapoznały się z codzienną pracą strażaków oraz zakresem ich obowiązków.

Uczniowie zdobyli podstawową wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej, co obejmowało zasady postępowania w sytuacjach zagrożenia pożarem. Ważnym elementem wizyty było również omówienie sposobów prawidłowego powiadamiania służb ratowniczych, co z pewnością zwiększy świadomość i bezpieczeństwo młodych uczestników zajęć.

Serdecznie dziękujemy strażakom za poświęcony nam czas oraz wyjątkową atmosferę sprzyjającą nauce.