DSCN4288W dniach 28 X - 29 XI 2019 roku w naszej szkole trwał logopedyczny konkurs plastyczno – recytatorski „Poplątane Języczki”, do którego zaproszono przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych. Celem konkursu było rozwijanie i dbanie o prawidłową wymowę, wzbogacanie zasobu słownictwa i umiejętności wypowiedzi, rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej, upowszechnianie i prezentacja umiejętności i zdolności plastycznych oraz tworzenie atmosfery zabawy i współzawodnictwa.

W konkursie wzięły udział dzieci w wieku 5-12 lat z miejskich i gminnych przedszkoli oraz szkół. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną ilustrującą wybrany łamaniec językowy, którego treść wyrecytują w dniu odbioru nagrody. W piątek 29 listopada komisja konkursowa z Gminnego Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej wyłoniła najładniejsze prace, których autorów zapraszamy po odbiór nagród dnia 9 XII 2019 roku.


I Kategoria: 5-6 lat
nagroda główna – Milena Piekaruś
wyróżnienie – Lena Iłowiecka
wyróżnienie – Nina Stasak

II Kategoria: klasy 1-3
nagroda główna – Julia Chymos
wyróżnienie – Marika Barczuk
wyróżnienie – Julia Piaścik

III Kategoria: klasy 4-6
nagroda główna – Agnieszka Mazurek
wyróżnienie – Aleksandra Pastuszak
wyróżnienie – Julia Waszczyńska


Gratulujemy sukcesu.