DSCN4874W dniu 16 grudnia w naszej szkole odbył się turniej mini siatkówki „4” chłopców o puchar dyrektora. W zawodach rywalizowało sześć zespołów reprezentujących cztery szkoły podstawowe z powiatu krasnostawskiego: Jaślików , Małochwiej Duży I, Małochwiej Duży II, Siennica Nadolna I, Siennica Nadolna II, Siennica Różana.

Drużyny współzawodniczyły systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach, a zwycięzcy rywalizacji grupowej, tj. Siennica Nadolna I i Siennica Różana spotkały się w meczu o pierwsze miejsce turnieju. Triumfowali chłopcy z Siennicy Różanej, gospodarze zajęli drugie miejsce. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Patryk Mróz ze zwycięskiej drużyny. Pamiątkowe medale i puchary wręczyła dyrektor szkoły w Siennicy Nadolnej Małgorzata Policha.
Organizatorem turnieju był UKS Polana.
Tak przedstawia się końcowa klasyfikacja turnieju:
I miejsce: Siennica Różana,
II miejsce : Siennica Nadolna I 
III miejsce: Małochwiej Duży I 
IV miejsce: Jaślików
V miejsce: Siennica Nadolna II
VI miejsce: Małochwiej Duży II