7Gimnazjaliści naszego powiatu brali udział w konkursie przyrodniczym „Woda – niezwykła substancja”, którego finał odbył się 25 marca  2013r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Krasnymstawie. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczniowie przygotowywali prezentację multimedialną na temat wody. Do drugiego etapu zakwalifikowały się 3 drużyny: z Zespołu Szkół Nr 3 w Krasnymstawie, Zespołu Nr 5 w Krasnymstawie oraz nasza drużyna kierowana przez pana Zbigniewa Rzemieniuka w składzie: Alicja Kawęcka, Justyna Lis i Grzegorz Łazeba.

Drugi etap polegał na wykazaniu się wiedzą. Nasza drużyna rozwiązała quiz i z największym dorobkiem punktowym zajęła I miejsce. W nagrodę uczniowie wyjadą na zajęcia warsztatowe organizowane w Centrum Edukacji w Warszawie.
Gratulujemy kolejnego sukcesu!